ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЩО ВИМІРЮЄ SMART PEAK FLOW?

Smart Peak Flow вимірює максимальну швидкість, з якою ви можете видихати повітря в літрах за хвилину.

ЯК ЧАСТО НЕОБХІДНО ВИМІРЮВАТИ СВІЙ ПІКОВИЙ ПОТІК ВИДИХУ?

Більшість лікарів рекомендують вам проходити вимір двічі на день, і додаток буде вам нагадувати про це. Однак, ви можете виміряти його частіше, за потребою. Всі результати будуть відображатися в додатку.

НАСКІЛЬКИ ТОЧНИМ Є SMART PEAK FLOW?

Smart Peak Flow розроблений відповідно до рекомендацій Британської й Американської торакальної спільноти і повністю відповідає стандартам, що встановлені чинним стандартом ISO 23747. На практиці це означає точність понад 100%.

ЧИ БУДЕ ПРИСТРІЙ ПРАЦЮВАТИ НА МОЄМУ ПЛАНШЕТІ І МОЄМУ ТЕЛЕФОНІ?

Так. Пристрій буде працювати з будь-яким смартфоном або планшетом, що має стандартне гніздо для підключення 3,5 мм, порт мікрофона, і яке запускає iOS 9.0 або новіший чи Android 5.0 або новіший. Він був спеціально протестований з iPhone 4S / 5 / 5S / 6 / 6S / 7/8 / 8Plus, iPhone SE, iPad 2/3 / Air / Pro, Samsung Galaxy 3/4/5/6/7 / S7 / A3, Samsung Tab 1/2/3, Huawei P8Lite / P9Lite / Y5II, HTC, Prestigio PSP3457, Nexus, Lenovo A2010, Asus Zenfone Go Z00VD, Medion Life E4504, LG Nexus 4 / 5X, OnePlus 3, Xiaomi Redmi 3S.
Пристрій також буде працювати з більш новими пристроями Apple без підключення роз'єму 3,5 мм з адаптером блискавки до гнізда, який поставляється з вашим смартфоном.

ЧИ БЕЗПЕЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРИСТРІЙ?

Ваші дані зберігаються на вашому пристрої, а також анонімно синхронізуються з нашими безпечними серверами на хмарі в якості резервної копії.

ЯК ОЧИСТИТИ ПРИСТРІЙ SMART PEAK FLOW?

По-перше, постарайтеся не кашляти і не плювати в свій пристрій, але якщо це станеться - злегка промийте пристрій водою і переконайтеся, що він повністю висохне, перш ніж повторно використовувати його.

ЧИ МОЖУТЬ ЧЛЕНИ СІМ'Ї СПІЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРИСТРІЙ?

Ні, пристрій повинен використовуватися одним користувачем. Якщо вам потрібно більше пристроїв, зв'яжіться з нами.

ЯК ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ДАНИМИ ПРО ПІКОВУ ШВИДКІСТЬ ВИДИХУ З МОЇМ ЛІКАРЕМ?

Щоб поділитися своїми показниками натисніть кнопку «Поділитися» в правому верхньому кутку діаграми. Щоб відправити показники одного пікового потоку, натисніть «зберегти і повідомити лікаря» після проведення вимірювання.