18-19 жовтня 2018 року в м. Київ відбувся І Національний конгрес пульмонологів України

Вперше в Україні компанія Дансон фарма спільно з клінікою сімейної та функціональної медицини FxMed представили розумну технологію для контролю астми в домашніх умовах Smart Peak Flow.  Smart Peak Flow – компактний недорогий цифровий пікфлуометр (PEFM), який підключається до будь-яких смартфонів Android і iOS через порт аудіороз’єму. Використовуючи додаток Smart Peak Flow, пацієнти можуть приймати і записувати вимір пікової швидкості видиху комфортно в домашніх умовах і ділитися результатами зі своїм професіоналом в сфері охорони здоров’я.

Величезний інтерес у лікарів-пульмонологів та інших фахівців викликав тест для визначення рівня оксиду азоту в повітрі, що видихається  NObreath® FeNO й інші сучасні та унікальні технології діагностики захворювань дихальної системи, які представлені в клініці сімейної та функціональної медицини FxMed.

Також на конгресі був представлений багатокомпонентний тест ALEX – одночасне визначення рівнів загального IgE (tIgE) і специфічних IgE (sIgE) до 282 алергенів і їх молекул. ALEX – це нове покоління тестів в діагностиці (in vitro) алергічних реакцій 1 типу. Завдяки панелі з 282 екстрактів алергенів і алергенних молекул, включаючи рівень загального IgE, охоплює більш ніж 99% всіх стандартних діагностичних тестів.